ahşap pergola tente modelleri
Ahşap Pergola Tente

Ahşap Pergola Tente 10×10 taşıyıcı direkleri olan ve üst kenar kasaları 10×10 veya 5×10 kullanılarak iskelet oluşturulmakta ve ara kayıtlar 5×10 yine olmakta bu ürün yapımında iskeleti ağaç veya aluminyum olarak yapılabilir tamamen sizlerin isteğine ve bütçesine göre hazırlanmaktadır.

Ahşap Pergola Tente’de üst Branda olarak avrupa acrilik branda kullanılmalıdır bu ürün yaz ve kış aylarında yağmur,güneş ve rüzgara  maruz kalmasından dolayı kullanılacak branda kalitesi son derece önemli olup ilerleyen zaman içerisinde branda kalitesi düşük olursa dokumada deforme erken başlar ve 1 sene sonra üst brandayı tekrar yenilemek zorunda kalır kullanıcı ve bu maliyet olarak avrupa kumaşı geçerek bütçenize zarar verir.

Pergola Brandası montajı isteğe bağlı olarak demonte ve sabit olarak uygulanabilir tamamen kullanıcı isteğine bağlı olarak sabit sistemde branda uç noktaları sabitlenir ve üstüne alumünyum çıta ile desteklenir. Demonte sistem mandal sistemi ile yapılarak kullanıcının kış aylarında branda ihtiyacı duymadığı zamanda sökerek ürünü  nemsiz bir alanda saklayabilir.

Ahşap pergola tente
Ahşap pergola modelleri
ahşap tente
istanbul ahşap pergola

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA