MAFSALLI TENTE

Mafsallı tente sistemi alüminyum kollarında bulunan gergili yay sistemi sayesinde kumaşı ileri doğru gerginleştirir bu şekilde ürün su almaz ve şık bir dönümüme sahip olur. Arka taşıyıcı boru sistemi galvaniz kanallı boru olmak zorunda demir boru olursa zaman içerinde pas yapar ve kumaşı deforme olmasına sebep olur, arka taşıyıcı 40×40 profil 2mm kullanılmalı tentede bulunan ağırlık ve rüzgar ile oluşacak ekstra ağırlık basınca karşı dayanıklı olur ve profil elektrostatik boya ile boyanmalı ve boya öncesinde kesinlikle asit havuzunda yıkanmalıdır.

Tente ön profil alüminyum kullanılmakta ve 2mm kalınlığına sahip olmalı böylece kollar ile bağlantı noktası rüzgar gibi dış etken ile oluşacak sorunların önüne geçmiş olur ve tentede en büyük problem çıkaran redüktör yerli ürün yerine Avrupa ürün kullanımı tercih edilmelidir çünkü yeri üretimler 1-2 içerinde dişli sistemi dil sıyırıyor ve tente kolu çevrildiğinde boşa atmakta kendini ihtal ürünler 5 yıl kullanım garantisi altındadır.

Tente kumaşı Üç çeşit branda kullanılarak yapılır Bu ürünlerin ilki pvc branda zaman içerinde güneşin etkisi işe deforma olur, yerli acrilik kumaş güneşe karşı sizi korur fakat 1 yıl gibi kısa süre içerisinde renk atar bu tentenizin bütün estetik görselini kaybetmesine sebep olur. Son olarak Avrupa acrilik kumaş seçeneği 5 yıl renk solmazlık garantili olup ve su geçmeme özelliğine sahiptir istenildiğinde bütün sertifikaları sorulmalıdır tedarikçi firmaya ürün yerli ile benzer görünür fakat zaman içerinde kullandıkça kalitesi ortaya çıkar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA