Görünümü ve benzersiz özellikleri ile Körüklü tente sistemleri geniş bir alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kumaş altında oluşturulan ve kesinlikle paslanma ya da kırılma yaşamayacak olan sert bir malzeme yapılanması ile birlikte kullanım ömrünü biraz daha uzatan modellerden bir tanesi de körüklü tente modelleri olarak karşımıza çıkıyor. İskelet sisteminde herhangi bir arızalanma durumu söz konusu değildir ve doğru kullanım sağlandığı takdirde uzun yıllar faydalanabileceğiniz modellerden bir tanesi demek de doğru olacaktır. Pencere ve balkonların yanı sıra küçük işletmelerin giriş bölümünde de çok fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Sağlıklı iskelet yapısı sayesinde görsel olarak ve kullanım olarak daha pratik bir yapılanmaya sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Körüklü Tente ile mekanlarınızda şıklığı hissedin

Körüklü sistem sayesinde açılır kapanır mekanizma da daha kusuruz bir hal alıyor. Körüklü yapı hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz ve farklı ürün gruplarında da yine bu sistem tercih ediliyor. Manuel düzeneğe sahiptir ancak kullanım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız ve tek bir hamle ile açabileceğiniz gibi yine tek bir hamle ile de kapatabilirsiniz. Körüklü yapının hu modellemeye sağladığı en büyük katkılardan bir tanesi de budur diyebiliriz. Fiyatlar konusunda diğer tente modellerine göre çok daha uygun rakamlara sahip olduğunu görebiliyoruz ve daha işlevsel yapısı sayesinde de bu sektörün en popüler ürün grupları arasındaki yerini de her daim korumaya devam ediyor.Körüklü tente ile birlikte sizleri de mekanlarınızı dış etkenlerden koruyabilir ve özellikle mevsimsel etkilerden kurtarabiliyorsunuz. Yağmur ya da kar gibi doğal olaylar, mekanlarınıza zarar verebilir ancak bu tür ürünler sayesinde sizler de mekanlarınızı koruma altına alabiliyor ve daha kusursuz bir yapılanma ile birlikte görsel olarak da mekanlarınıza katkıda bulunabiliyorsunuz. Bu modelleri daha detaylı bir şekilde incelemek ve ürünler hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz eğer https://www.sistemtente.com.tr/ sitemizde yer alan galeri bölümüne göz atabilirsiniz. Editörlerimiz sizler için farklı tente modellerine de yer veriyor ve daha da önemlisi galerilerimizi güncel tutarak da ürün yelpazesini biraz daha geniş hale getiriyor ve siz değerli ziyaretçielrimizin beklentilerine de bu sayede daha net bir şekilde yanıt verebiliyoruz.

Körüklü Tente Sistemleri

Uygun Fiyat, Kaliteli hizmet, farklı ürün seçeneklerimiz ile tente konusunda yeni kumaş ve renk seçeneklerimiz ile körüklü modeller konusunda profesyonel hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve montaj seçeneklerimiz ile İstanbul’un birçok ilçesinde hizmetinideyiz. Sizde ürünlerimiz konusunda bilgi almak veya ücretsiz keşif hizmetlerinden yararlanmak için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.
TIKLA ARA