Eklem anlamına gelen mafsaldan alır adını ve mafsallı tente olarak da piyasadaki yeri almaya devam ediyor. Aslında bu eklemli bölüm sayesinde kendi tavrını oluşturuyor ve kullanımı da daha kolay hale getiriyor. Yaz ve kış aylarında özel kullanım için eklem kısmında belli düzenlemeler yapılıyor ve bu şekilde satışa sunuluyor. Mafsal bölümünün 3-5 metre kadar eğilmesi ve kumaş kısmının da sarkıtılması ile birlikte yaz aylarında da kullanabileceğiniz mafsallı tenteler ortaya çıkıyor. Mafsallı tente tercihi yapmak zorunda değilsiniz ve aslında bu tenteyi tercih edebilmeniz için de sahip olduğunuz alanların uygun ölçüye sahip olması gerekiyor.

Mafsallı Tente ModelleriHizmet alacağınız firma ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz çünkü ilk olarak ölçülerin alınması ve yaşam alanınıza uygun olan tentenin tercih edilmesi gerekiyor. Mafsallı tente modellerini ne yazık ki her alana uygulayamıyorsunuz çünkü kendine has ölçüleri ve boyutları vardır, bu da genişliği ve dar alan tercihlerini belli oranda etkiliyor. Kaliteli kumaş yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunuyor ev fiyatlarına bakıldığında da gayet uygun rakamlara sahip olduklarını görebiliyoruz. Kendine has duruşu ve mafsal yapısı ile birlikte her geçen gün biraz daha popüler olmayı başaran bu özel modellemeleri sizler de sitemiz üzerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

www.sistemtente.com.tr sitesi olarak mafsallı tente modellerinin yanı sıra çok sayıda tente modeli ile de sizlerin karşısına çıkıyoruz. Her tentenin kendine has bir duruşu ve özelliği var ancak mafsallı tentelerde bu durum biraz daha farklıdır diyebiliriz. Kemik bölge sayesinde ürüne daha kolay bir şekilde eğim verilebiliyor ve aslında bu eğimli yapı da kış aylarında mekanlarınızı dış etkenlerden en iyi şekilde korumak adına gerçekleştiriliyor. Yaz aylarında kullanımı da pratik hale getirmek ve sızacak olan suyu engellemek adına eğim biraz daha arttırılabilir ve yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi satın alacağınız ürünlerde bu detaya dikkat etmeniz gerekiyor çünkü bazı modellemeler yalnızca yazlık kullanıma uygun üretilmektedir ve her iki mevsimde de sizlere yardımcı olmayabilir.