Kış bahçesi uygulamaları ile daha popüler hale gelen ve aslında tek başına olduğunda çok da fazla tercih edilmeyen ürünlerdir. Hepinizin bildiği gibi hükümet yasağı ile birlikte kapalı alanlarda sigara içmenin cezası arttırıldı ve yasak getirildi, haliyle işletme sahipleri de farklı bir çözüm önerisi ile birlikte müşterilerini elde tutmak adına harekete geçti. Üretici firmaların bu konuda daha kaliteli ve daha pratik çözüm önerileri sunduklarını görebiliyoruz ve bu önerilerden bir tanesi de koş bahçeleri olarak karşımıza çıkıyor. Dış mekan çalışmalarının en özel tercihlerinden bir tanesi olan kış bahçeleri ile birlikte sizler de sahip olduğunuz müşterilerinizi elde tutabilir ve hatta daha fazla insana da hitap edebilirsiniz.

Pvc Şerit Perde Modelleri

Şeffaf branda ve panel sistem desteği ile birlikte oluşturulan bu yapılanmaların en büyük özelliği, kış aylarında kullanımı kolay hale getiriyor olması ve açık alan olarak resmi belgelerde yer alıyor olmasıdır. Brandaları hafif kaldırdığınızda ya da tente sistemlerini açık hale getirdiğinizde müşterileriniz bu alanlarda sigaralarını içebiliyor ve genellikle sigara içen insanlar da bu alanlarda vakit geçirmeyi tercih ediyor. İşletmelerin en büyük yardımcısı olmayı başaran bu özel ürünlerin fiyatları biraz yüksek ancak getirisi çok fazla, bu yüzden yapacağınız masrafların karşılığını da her şekilde alacağınızı belirtmekte fayda var. Şeffaf branda ne yazık ki tek başına çok da kullanışlı bir ürün değil ancak dilerseniz reklam çalışmalarında ya da kış aylarında bu ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Şeffaf brandaların en büyük özelliği, görsel anlamda mekanlarınıza katkı sağlıyor olmasıdır ve bunun yanı sıra daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı bir yapıya sahip oluşudur. Hiçbir şekilde yıpranma ya da zedelenme gibi ir sorun ile sizleri karşı karşıya getirmez ve elbette düzenli olarak bakımlarını yaptığınızda takdirde. Bakımı da gayet basittir ve nemli bir bez ile üzerinden geçmeniz de yeterli olacaktır. Ölçüler alındıktan sonra kolayca montajı yapılacak olan kış bahçeleri için sizler de https://www.sistemtente.com.tr/ adresinden yardım alabilir ve en azından modeller hakkında ve ürün grupları hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

TIKLA ARA