tente

Modern ve yenilikçi tasarımlara sahip win tente modelleri geniş kullanım alanları ile birçok mekanın görünümüne renk katmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber şık kumaş seçenekleri ve ek aydınlatma özellikleri işe dikey yönden gelen güneş ışınlarını engelleme konusunda sıklıkla tercih edilir. Düz ve bükümlü açma ve kapama işlemlerinde kullanıcıların en iyi şekilde verim alması hedeflenmiştir.

İstanbul wintente modelleri konusunda yeni geliştirdiğimiz ürün seçenekleri ile ev ve işyerlerinde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ürünleri alt kısımdan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz keşif seçeneklerimiz ile win tente fiyatları konusunda hızlı bir şekilde firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Sektörde uzun yıllar kalitesinden ödün vermeden hizmet sunan Sistem Tente, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ile en iyi olan hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Pencere ve Balkonlar için uygulanabilen wintenteler konusunda referanslarımızı alt kısımda bulabilirsiniz. İthal aksam ve kumaş dan imalatını yaptığımız win tente zengin renkleri ve desenleri ile yazın keyfini çıkarmak için en iyi dekoratif  seçimdir.

Wintente Modelleri

Wintent Tentelerimiz manuel ve motorlu olarak imalatı yapılabilir Wintent tente manuel sistem klasik tente modül ile aynı çalışma  prensip ile çalışır tente açılıp veya kapandıktan sonra çevirme kolu üzerinden alınabilir. Motorlu Wintent tente modelerimiz manuel sisteme göre kullanış olarak basit olup fiziksel olarak sizi yormaz ve tente uzaktan kumanda ile motor kontrol edilmektedir.

Wintent Tentelerimizin Mekanizması Komple Alüminyum aksam kullanılmak zaman içerisinde oluşacak paslanma ve oksitlenmeye karşı uzun sürekli dayanıklı malzemelerden yapılır.

Tentelerimizde Avrupa Docril Marka Akrilik Kumaş kullanılır ve kumaşlarımız 5 Yıl Garantimiz Altındadır.

TIKLA ARA