• karpuz tente modeli 1024x768 - Karpuz TenteKüçük işletmeler için daha fazla tercih edilesi modellerden bir tanesi olan karpuz tente, enine ya da boyuna demirler ile tutturulmuş olan ve duvara monte edilen bir modellemedir. Oval yapısı iel dikkatleri üzerine çeker ve modern yapılanmalardan bir tanesidir. Diğer tente modellerine göre daha görsel ir ifadeye sahip olan bu modelin en büyük avantajı ise her mevsimde rahat kullanım sunuyor olmasıdır. Boyut olarak küçük olduğu için temizlik ve bakım işlemlerinde de sizleri çok fazla zahmete sokmayacak olan modellemelerden bir tanesidir. Yarım karpuza benzeyen bir görüntüsü vardır ve bu görüntünün altında kusursuz bir kullanım yatmaktadır. Dış etkenleri en iyi şekilde absorbe edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yağmur suyu tente üzerine düştüğünde direkt olarak yere aka ve aynı şekilde güneş ışınlarını da ters yansıtarak mekanlarınızdan en iyi şekilde uzaklaştırır.

Görsel olarak gerçekten ilgi çekici modellerden bir tanesidir ve sırf dekorasyon çalışmalarında fark yaratmak için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Küçük işletmelerin giriş bölümlerinde kullanımı daha fazla yapılan bu ürün ile birlikte dilerseniz mekanlarınızın reklamlarını da daha kolay bir şekilde yapabilir ve logo baskılı ürünler ile birlikte sizler de mekanlarınıza renk katabilirsiniz. Enine ya da boyuna çizgilerin kullanılması aslında çok fazla şey değiştirmiyor ancak görsel olarak enine demirle işlenmiş modeller daha hoş bir karaktere sahip diyebiliriz.

Karpuz tente modellerini dilerseniz sizler de www.sistemtente.com.tr üzerinden inceleme altına alabilir ve benzer tente modellerine de göz atabilirsiniz. Üst kısımdan başlayarak kapatıldığında, eğimi en iyi şekilde sağlayan tente modellerinden bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor ve aslında küçük alanlarda en büyük korumayı sağlayan ürünlerdir. Fiyat olarak da gayet uygun rakamlar karşınıza çıkıyor ve aslında modellemeyi popüler kılan detaylardan bir tanesi de budur. Sizler de tercihlerinizi karpuz tentelerden yana yapabilir ve mekanlarınızı dış etkenlerden korumanın yanı sıra görsel olarak da bu alanlara katkıda bulunabilirsiniz. Renk konusunda ok sayıda alternatif var ve bu alternatifler de beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verecektir diye düşünüyorum.

TIKLA ARA