Estetik görünüme sahip Fransız tente modellerimiz oldukça geniş bir alanda kullanım için uygundur.  Yapısı ve tasarımı ile birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modelimiz dikey olarak gelen güneş ışınlarını rahat bir şekilde engellemek için özel olarak geliştirilmiştir. Güneş ışınları ve yağışlardan etkilenmeyen kumaş seçenekleri ile ortama ayrı bir görünüm kazandırmaktadır. Nostaljik bir görünüm elde etmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Fransız tente modelleri kumaş ve kullanılan malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilir.

Fransız Tente fiyatlarını engelleyen birçok detay bulunmaktadır. Kumaş seçenekleri ve uygulanacak alanın ebat ve ölçülerinden kaynaklı fiyatlarda farklılıklar gözlemlenebilir. Bu tente modeli müşterinin talebine göre özel olarak üretilir. Açılış eğilimi ve saçak yüksekliği tamamen talebe göre değişebilir. Hafif ve dayanıklı olmasından dolayı tente montajının uygun olmadığı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Fransız tente sistemleri konusunda İstanbul’da geniş bir müşteri ağına sahibiz. Kaliteli ve dayanıklı olarak ürettiğimiz malzemelerde aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz.

TIKLA ARA