tente
.

Sistem Tente ; Profesyonel kadrosu ve geniş kumaş seçenekleri ile Kasetli Tente sistemleri konusunda üretim ve montaj seçenekleri ile istanbul’da hizmetinizdedir.

Manuel sistem ve motorlu sistem ile birlikte kullanımı daha kolay hale getiren tente modellerinden bir tanesi de kasetli tente modelleridir. Sahip olduğu kasetli sistem sayesinde geniş alanların en büyük yardımcısı olmayı da başarıyor. Manuel sistemler artık eksisi kadar tercih edilmiyor çünkü yeni sezonda kumanda paneline sahip olan ve bir motor ile desteklenen özel modellemeler piyasaya çıkmış durumda ve tek bir tuş ile sizler de tentelerinizin açılıp kapanmanız daha kolay bir şekilde sağlayabiliyorsunuz. Kasetli tente modellerinin en büyük özelliklerinden ve avantajlarından bir tanesi de kapatıldığı takdirde minimum alan kaplıyor olmasıdır. Aslında alan kaplıyor cümlesi bile hatalı olabilir çünkü diğer tente modelleri ile kıyaslandığında çok küçük bir alan işgal ettiğini daha net bir şekilde görebiliyoruz.

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli Tente Avantajları

Veranda veya balkonunuz için güvenilir bir güneş kırıcı sistem mi arıyorsunuz ve en yüksek işlevselliğe ve modern tasarıma mı önem veriyorsunuz?

Kasetli bölümün bu modele ve sizlere sunduğu bir diğer avantaj ise bakım kolaylığıdır. Açılıp kapanma sırasında, kasetli bölge kendisini en iyi şekilde temizliyor ve bireysel olarak uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Kullanımı biraz daha kolay hale getirmek isterseniz sizler de bu modelin motorlu olanını tercih edebilir ve oturduğunuz yerden tentelerinize hamlelerde bulunabilirsiniz. Kapattığınız anda yer kaplamayan ve açıldığı anda inanılmaz geniş bir alana hitap edebilen bu özel modellemeleri de sitemiz aracılığı ile mercek altına alabilirsiniz. Otomatik açılıp kapanan mekanizması ile birlikte çok daha fazla tercih edilen ve daha popüler hale gelmeyi de başaran bu özel modelleri sitemizde bulabilir ve en azından görseller üzerinden daha detaylı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Yaz ayları ile birlikte sizler de mekanlarınızı dışarıya taşımak ve insanları bu alanlarda daha kusursuz bir şekilde ağırlamak isterseniz eğer kasetli tentelerden yardım alabilirsiniz. Çok uygun rakamlar ile bu ürün modellerini ve benzer alternatifleri sizler de mekanlarınıza dahil edebilirsiniz. Montaj ve yerleşim işlemlerinde de sizlere hiçbir şekilde sıkıntı yaratmayacak olan ürünlerdir ve aslında bu yüzden de daha fazla tercih edilmeleri gayet normal bir durum. www.sistemtente.com.tr olarak bu konuda sizlere hizmet veriyor ve ürün incelemelerinizi de daha kolay hale getiriyoruz.

TIKLA ARA