Güneş ışınları ve yağışlardan korunmanız için 4 mevsim kullanabileceğiniz tenteler üst kısmında yer alan farklı desen ve renk seçeneklerine sahip su geçirmez ve güneş ışınları nedeniyle yıpranmaz özelliğe sahip tente seçenekleri ile mekanlarınızın konsept görüntüsünde yapacağınız değişiklikler ile birçok kişinin yakından ilgisini çekecektir. Türkiye’nin en çok gelişen şehirleri arasında yer alan istanbul’un florya ilçesinde bulunan yeni yapılar beraberinde ; otel,cafe ve restaurant sayılarında artışa neden olmuştur. Öne doğru kapanabilir ve açılabilir olması nedeniyle mekan sahipleri tarafından tercih edilen tenteler özel sensör sayesinde otomatik kapanıp, açılma özelliğine sahiptir.

İstenilen ölçü ve ebatlarda üretimi yapılan ürünler proje mühendisleri tarafından uygulanacak alana göre hangi modelin daha verimli olacağının kararlaştırılmasının ardından 1 gün içerisinde mekana uygulanarak kullanıma sunulur. Yaz aylarında artan güneş ışınları birçok kişiyi rahatsız edeceğinden tente sistemleri sayesinden bu problemden de kurtulmanız mümkün olacaktır. Makas kısımları pistonlu olarak üretilen tente sistemleri daha sessiz ve uzun ömürlü olması nedeniyle firmamız tarafından önerilmektedir. Ürünlerin %80’lik kısmı alüminyum malzemeden üretilip, çelik konsülüksiyon elektrostatik boya ile boyanarak daha uzun süre verim elde edilmesi amaçlanmıştır. Tek veya çift yöne doğru açılabilen modellerinin bulunması alanların tam anlamıyla tente sistemlerinden yararlanmasında etkili olacaktır. Tekerlik ayak sistemi bazı modellerin istenilen yere taşınabilmesi nedeniyle, yeşil alanlarda tercih edilmesinde etkilidir. Florya tente sistemleri, şubemizde bulunan aksesuar ve kataloglarımızdan ürünleri ayrıntılı olarak incelemenize ve fiyat konusunda hızlı teklifler almanızda etkili olacaktır. Ürün seçeneklerimiz konusunda çeşitler alt kısımda yer almaktadır.

Tente Çeşitleri Nelerdir ?

  • Körüklü tente
  • Mafsallı Tente
  • Çift Yönlü Tente
  • Kasetli Tente

Otomatik olan modeller cafe ve restaurant gibi sigara yasağı olan mekanlarda tercih edilmektedir. Hızlı bir şekilde kapanıp, açılma özelliği sayesinde mekanınızı kolay bir şekilde havalandırabilirsiniz. Kullanılan alana göre tente fiyatları değişebilmektedir. Bu nedenle farklı kişilerin tente fiyatlarını karşılaştırmak yerine ebat ve ölçülere göre fiyatların ne kadar olduğunu araştırmanız daha mantıklı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA