Yapısı ve şık tasarımları ile birçok alanda tercih edilen tente sistemleri güneş ışınları ve yağışlardan korumasının yanı sıra üzerinde yer alan özel sensör sistemi sayesinde otomatik olarak kapanma ve açılma özelliğine sahiptir. İlk olarak Avrupa ülkelerinde kullanılmayan başlayan bu dekorasyon ürünleri farklı kumaş ve tasarım seçenekleri ile her mekana uygun bir şekilde üretilmektedir. Yağışlı ve Güneşli havalarda etkilenmeden uzun süre sağlamlığını koruyan tente kumaşları su geçirmez ve yıpranmaz özelliktedir. Dar alanlarda daha ferah bir kullanım imkanı sunan tenteler malzemenin kalitesine göre farklı fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Uygulanacak alan proje mühendisleri tarafından analiz edilerek en iyi şekilde kullanılması ve kişinin bu üründen memnun kalması hedeflenir. Teknolojik özellikler beraberinde cafe, restaurant ve Otel alanlarında gölge ver serin alanların oluşmasında etkili olmuştur.

Uzaktan kumadan sistemi ile kolay bir şekilde yönetebileceğiniz bu ürünler konusunda sektörde uzun yıllardır farklı referansları ile hizmet sunan sistem tente, özellikle yeni yapılar ile dikkatleri üzerine çeken istanbul bahçeşehir bölgesinde birden fazla renk ve kumaş seçeneği ile en uygun ödeme seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Tente kumaşının temizliği fırça yardımı ile rahatlıkla yapılabilir. Kullanıcılar mekan renk ve dekorasyon değişimlerinde düşük fiyatlar ile kumaş renk ve desen seçeneklerinde değişiklik yapabilirler. Teknolojik motor seçeneği ürünün uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmasına katkı sağlar. Aldığınız tente sistemleri hayatınızın her alanında sizi ve mekanınıza kattığı hava ile birçok kişinin sizi tercih etmesinde etkili olacaktır.

Yeni yapıların üst kısmında bulunan teraslarda kullanabilir olan tenteler darbelere karşı dayanıklıdır. Zeminin yağış sonrası zarar görmesinide engellemektedir. Bahçeşehir tente firması olarak proje ve montaj evresinde hızlı adımlar ile bütçenize en uygun ürünleri sunmaktayız. Sektörde farklı firmalardan alacağınız fiyatların farklılığı ürünün kalitesinden kaynaklıdır. Müşterilerimiz hizmet konusunda mağdur olmayacakları gibi taksit seçeneklerimiz ile ürün hizmetlerinde zorlanmayacaktır. Modern tasarımları ile her alanda ideal olan uzun yıllar verim almanıza yönelik yaptığımız çalışmalar arasında yer alan tente sistemleri sayesinde mekanlarınız daha çok kişi tarafından tercih edilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA