Estetik görünümü ve kullanım alanları ile yaygınlaşan tenteler güneş ışınlarından ve yağışlardan korunmak amacıyla üretilmiştir. Farklı renk ve desen seçeneği sayesinde daha fazla alanda tercih edilmeye başlayan tente sistemleri,su geçirmez özelliği ve yıpranmaz yapısı sayesinde birçok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Birçok yerde sigara yasağının gelmesi ile beraber kolay bir şekilde açılıp, kapanma seçeneği sunan tenteler oldukça şık ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Sistem Tente modern teknolojinin en yeni modellerini yakından takip ederek müşterilerine ürün seçeneğinde çok farklı modeller sunmayı hedeflemektedir. Cafe ve Restaurantlarda kullanımı artış gösteren tenteler uzun yıllar kullanım için özel olarak üretilmektedir. Sektörde oldukça fazla firmanın farklı fiyatlar sunması ile beraber öncelikle malzemenin kalitesine önem gösterilmesi gerektiğinin altını çizen sistem, yapısı bakımından ürün seçiminde mekan konseptine uygun ürünlerin tercih etmesi daha mantıklı olacaktır.

Özel olarak geliştirilen motor ve sensör sistemi sayesinde daha kolay bir şekilde açılıp, kapanma imkanı sağlayan tenteler renkleri ile oldukça başarılı bir ürün sınıfında yer almaktadır. Kullanıcının isteklerine göre istenilen, ölçü ve genişlikte farklı modelleri bulunan bu ürünler 5 yıl garanti kapsamına dahil olmasına rağmen, kullanılan ortama göre bu süre artış göstermektedir. Mekan rengine en uygun kumaşın seçilmesi ve devamında değişen renkler ile kumaş değişiminin daha düşük fiyatlar ile yapıldığı bilinmektedir. Türkiye’nin en çok insan barındıran yerleşim yerlerinden biri olan istanbul’da tente sistemleri konusunda müşterilerinin isteklerini en hızlı şekilde karşılamayı hedefleyen sistem tente uygun ödeme seçenekleri sayesinde daha fazla kişiye hitap etmektedir.

Satış mağazalarının konseptine uygun bir şekilde farklı desenlere sahip olan karpuz tenteler, oldukça kolay kullanıma sahiptir. Tipinin karpuz şeklinde olması nedeniyle karpuz tente olarak bilinmektedir. Mekanın güneş ışınlarından korunması için özel olarak üretilen bu modenler mekanın daha fazla dikkat çekmesine olanak sağlar. Hayat standartlarının gelişmesi ile beraber ürün tanıtımı konusunda farklı seçenekler araştıran firmaların en çok tercih ettiği modller arasında yer almaktadır.

İstenilen ölçülerde montajı gerçekleşen raylı pergola sistemleri cafe ve restaurantların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Mekanın daha hızlı bir şekilde her mevsim farklı bir ortama dönüşmesine imkan sağlayan bir model olduğundan ürün yağışların üzerinde birikmesini engelleyerek kullanıcıların daha fazla verim elde etmesine olanak sağlar. Tente Fiyatları konusunda daha düşük fiyatları raylı pergola sistemleri ile elde edebilisiniz. Sistem tente ürün seçeneklerini Ürünlerimiz kısmından ayrıntılı bir şekilde inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Diğer sistemlere göre manzara kaybına uğramadan rahat bir şekilde tenteler sayesinde en iyi konforu yakalayabilirsiniz. Sistem modern teknolojinin en yeni özelliklerini istanbul tente hizmeti ile sizlerle buluşturarak farkını ortaya koymayı hedeflemektedir.